Omadused

Roclite ehitusplokk on ökotoode, mille loodussäästlik tootmisprotsess on Euroopas patenteeritud. Roclite ehitusplokid saadakse autoklaavmeetodil kõrgel temperatuuril liiva, põlevkivituha ja vee segust.

keskonna

Keskkonnasõbralik

ROCLITE on loodussõbralik toode – kasutame tsemendi asemel põlevkivituhka. Jätame loodusele pärandiks “väiksema jalajälje”.
ROCLITE on keskkonnasäästlik toode – 100 000 m3 kergplokkide tootmiseks jääb Eestis kaevandamata 25 600 tonni lubjakivi, 2 000 tonni savi, 16 800 tonni liiva ja 4 100 tonni kipsi. Sama hulga ROCLITE-plokkide tootmisel kasutame põlevkivielektrijaamade lendtuhka ca 39 000 tonni.

kvaliteetne

Kvaliteetne

Uusim Saksa tootmisliin Eestis tagab ploki täpsed mõõtmed ning kvaliteedi. Täpsed mõõdud tagavad kiire seinaladumise ja kerge viimistlemise. Pole vaja sirgeks krohvimist – laotud seinad võib kohe pahteldada.

soojapidav

Kõrge soojapidavusega

Hea soojuse isolatsiooni võime ja õhutihedus on energiatõhusate hoonete ehitamisel olulised. Energiasäästlik ROCLITE ehitusplokk aitab hoida kokku küttekuludelt. ROCLITE kergplokkide soojaisolatsiooni võime on 0,11W/mK! ROCLITE erineva paksusega müüriplokkidest on võimalik ehitada nii soojustamata, kui ka täiendava soojustusega välismüüre.

kerge

Kerge töödelda

ROCLITE ehitusplokid on kerged ning neid on lihtne töödelda. Kiire paigaldus aitab hoida kokku nii aega kui raha

tulekindel

Tulekindel

ROCLITE ei põle ning peab vastu kõrgele temperatuurile. ROCLITE poorbetoon kuulub tulekindlusklassi A1.

helisummutav

Helisummutav

ROCLITE kergplokkide helipidavusnäitajad on suurepärased! Näiteks 200 mm paksuse seina helipidavus on 44 dB!

Bauroc AS
Ritsika vkt 13, 31027 Kohtla-Järve
Reg. kood: 10198948